Przystanek Ja

O mnie

Urszula Solarz – jestem psychologiem, socjoterapeutą i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2012 roku. Uzyskałam dyplom ukończenia Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży (ponad 200 godzin szkolenia). Obecnie kontynuuje naukę w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówki rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również Studium Interwencji Kryzysowej prowadzone przez grupę Arcan oraz liczne kursy, warszaty i szkolenia w ramach wybranej problematyki w różnej modalności. Ukończyłam Szkolenie 101 Analizy Transakcyjnej, uznane przez Europejskie Towarzystwo Analizy Trasakcyjnej (EATA) prowadzone przez Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej oraz w interwencji kryzysowej. Doświadczenie zdobywałam w placówkach Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, Telefonie Zaufania, placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Obecnie od 2015 roku współpracuję z placówkami wsparcia seniorów, gdzie prowadzę zajęcia grupowe o charakterze warsztatów, seminarium i treningów funkcji poznawczych, usprawniających komunikację i funkcjonowanie społeczne. Pracuję również w ramach psychoterapii indywidualnej z podopiecznymi placówki i ich rodzinami nad doświadczanymi problemami.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji u superwizorów rekomendowanych przez Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Prowadzę konsultacje psychologiczne, diagnozę oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych, cierpienia związanego z problemami osobowościowymi, zaburzenia osobowości, depresją czy zaburzeniami lękowymi, z osobami doświadczającymi kryzysu, konfliktu w związkach i innych problemów natury psychicznej.
Pracuję w gabinecie oraz w razie konieczności on-line.

Od wielu lat pracuję również w Centrum Zarządzania Kryzysowego gdzie w ramach swoich obowiązków współpracuję ze służbami na terenie województwa wielkopolskiego.

Ta strona używa plików COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zgadzam się